Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK ve GÜVENLİK KOŞULLARI

1. ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ 

Sitemizde ödeme işlemlerini gerçekleştirmek üzere kullanacağınız üyelik bilgileriniz, Hoparlor Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Hoparlor Sanayi Ticaret A.S. olarak bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelik bilgileri gerekli inceleme sonrası tarafımızdan yetkili kişiye mail yoluyla ulaştırılır. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. 

2. KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ 

Hoparlor Sanayi Ticaret A.S. http://www.hoparlorsanayi.com sitemizden ödeme işlemi yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Bayi giriş sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken husus tarayıcınızdaki site adresinin https ile başlaması ve sol tarafında kilit simgesinin bulunmasıdır. Kilit simgesine tıkladığınızda açılan ek pencerede güvenlik sertifikasının geçerlilik süresini inceleyebilirsiniz. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bilgiler ancak ödeme işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. 

Kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 

Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı sitemiz, Türkiye'nin önde gelen bankalarının sanal POS altyapılarını kullanmaktadır. Site üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.