Hakkımızda

Hakkımızda

4 Ağustos 1986 tarihinde Mesut Sübakan tarafından kurulan Hoparlör Sanayii A.Ş. kurulduğu tarihten bu yana tüketicisine kalite sunmayı amaç edinen, teknoloji üreten bir Türk firması olarak faaliyet göstermektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte tüketici ihtiyaçlannın da değiştiğini gören Hoparlör Sanayii, bu doğrultuda Ar-Ge ve üretim teknolojisini sürekli güncelleştirmiş; "Ses Sistemleri ve Teknolojileri" alanında uzmanlaşmıştır. Araştırma, tasarım ve üretim aşamalarını profesyonal yaklaşımlarla yürüten firmamız, kullanıcılar için rahatlıkla uygulanabilen tasarımlarını, ekonomik ürünleriyle buluşturmayı başarmış ve çalışmalarını bu temel hedef doğrultusunda sürdürmüştür.

Ürün çeşitliliğinde iddialı konuma gelen Hoparlör Sanayi, "Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti" temel ilkesi ile hizmet vermektedir. Hoparlör Sanayi, planlı ve özverili çalışmalar neticesinde genişlemiş ürün yelpazesi ve yüksek standartlarda üretim kalitesi ile sektörde tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Hoparlör Sanayi, mühendislik tecrübesiyle önemli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

Hoparlör Sanayi, bünyesindeki tecrübelik teknik ekibiyle beraber toplam kalite hedeflerini her yıl katlayarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hoparlör Sanayi olarak hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatlar değerlendirmek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişleterek bir dünya markası olmaktır. Buna ek olarak mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, ürünlerimizi en uygun fiyat ve üstün kaliteyle müşterilerimize ulaştırmak ve sağladığımız üstün ürün kalitesini yine satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek müşterilerimize bir bütün halinde sunmaktır.

胸部大小由脂肪细胞多少决定丰胸效果,胸部脂肪细胞多的人和少的人,究竟有何具体不同呢?关键在于“乳腺”丰胸食物。也就是说只要乳腺发达了,胸部自然就会增大了。可是怎么才能让乳腺发达呢丰胸产品?自然发育是不可能了!有很多人都说用小女人的丰胸秘籍,可是小女人丰胸秘籍是什么呢丰胸方法