Hakkımızda

Hakkımızda

4 Ağustos 1986 tarihinde Mesut Sübakan tarafından kurulan Hoparlör Sanayii A.Ş. kurulduğu tarihten bu yana tüketicisine kalite sunmayı amaç edinen, teknoloji üreten bir Türk firması olarak faaliyet göstermektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte tüketici ihtiyaçlannın da değiştiğini gören Hoparlör Sanayii, bu doğrultuda Ar-Ge ve üretim teknolojisini sürekli güncelleştirmiş; "Ses Sistemleri ve Teknolojileri" alanında uzmanlaşmıştır. Araştırma, tasarım ve üretim aşamalarını profesyonal yaklaşımlarla yürüten firmamız, kullanıcılar için rahatlıkla uygulanabilen tasarımlarını, ekonomik ürünleriyle buluşturmayı başarmış ve çalışmalarını bu temel hedef doğrultusunda sürdürmüştür.

Ürün çeşitliliğinde iddialı konuma gelen Hoparlör Sanayi, "Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti" temel ilkesi ile hizmet vermektedir. Hoparlör Sanayi, planlı ve özverili çalışmalar neticesinde genişlemiş ürün yelpazesi ve yüksek standartlarda üretim kalitesi ile sektörde tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Hoparlör Sanayi, mühendislik tecrübesiyle önemli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

Hoparlör Sanayi, bünyesindeki tecrübelik teknik ekibiyle beraber toplam kalite hedeflerini her yıl katlayarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hoparlör Sanayi olarak hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatlar değerlendirmek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişleterek bir dünya markası olmaktır. Buna ek olarak mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, ürünlerimizi en uygun fiyat ve üstün kaliteyle müşterilerimize ulaştırmak ve sağladığımız üstün ürün kalitesini yine satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek müşterilerimize bir bütün halinde sunmaktır.